| Yulya123 a întrebat:

Cum pot pune un video pe YouTube? Adica daca vreau sa pun un video cu Pariu cu viata....Cum fac?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SGFlorinel a răspuns:

Iti trebuie cont google sau youtube. Dupa ce te vei loga pe site, iti va aparea in dreapta barei de cautare "Incarcati", selectezi numele care doresti sa iti apara apoi apesi "selectati fisierele pentru incarcare".
Site-ul are si lb romana.

http://www.system-specs.com/

2 răspunsuri:
| TheLoneWolf a răspuns:

Intri pe youtube si langa bara de cautare scrie upload si iti alegi fisierul din pc big grin

| Avadanei_Denis_1997 a răspuns:

Simplu, daca ai video in pc.

Intri pe youtube, te loghezi, dai pe canalul meu. si ai acolo incarca video. Selectezi fisierul astepti sa se incarce (dureaza putin) si dai gata! funda?