| Beny_8110 a întrebat:

Buna tpu.Cum fac sa downloandez ceva de pe youtube?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Descarcati programul realplayer si acolo in youtube in colt iti apare daca vrei sa iti descarci videoul respectiv si asa faci cu toate care iti plac.

| StefanutzDz a răspuns:

Descarca programul youtube downloader si poti downloanda tot ce vrei de pe youtube! Funda?

| jhonny999 a răspuns:

Cu IE. foloseste Orbit Downloader.
Cu mozilla foloseste Download helper.

| floryna333 a răspuns:

Tunenabber.com ( aici trebuie linkul de la youtube ). si de pe clippnabber.com descarci videouri dupa youtube. eu descarc si sunt ft multumita.

| badboy_6550 a răspuns:

Descarci programul vdownloader si cand iti place ceva de pe youtube copiezi linkul si dupa aceea dai paste unde scrie video URL dupa aceea astepti putin chiar daca este descarcat astepti putin pana formeaza filmul sau videoclipul. Apoi intri unde ai selectat sa descarce filmul sau videoclipul.Programul il poti descarca dand click aici http://www.softfree.eu/descarcare/vdownloader.php