| anastasiamaria a întrebat:

cum pot sa imi dezactivez parola de la laptop cand se deschide?
funda.

Răspuns Câştigător
| anastasiamaria explică (pentru CM7YRE):

O scuze dar nu mai vreau sa imi apara chestia aia cu parola cand se deschide si mai am o problema la fundal cand imi schimb imaginea doar 13 minunte imi apare imaginea de fundal si dupa imi apare negru complet si nu stiu de ce. Multumesc!

| CM7YRE a răspuns (pentru anastasiamaria):

Inseamna ca windows-ul nu e original, si a fost activat pe internet. Trebuie sa folosesti un remover.

| anastasiamaria explică (pentru CM7YRE):

? Remover? Si cum pot rezolva problema cu chestia aia ca sa nu imi mai apara?

| CM7YRE a răspuns (pentru anastasiamaria):

Imi pare rau, TPU nu-mi da voie. Foloseste google.

| anastasiamaria explică (pentru CM7YRE):

Okkk...