| adyk77 a întrebat:

Buna TPU cum pot sa imi fac tinta mica la counter strike dar la orice arma? dar sa nu pun rezolutie si sa modific setarile un scrip ceva.

Răspuns Câştigător
| lucian_2018 a răspuns:

Alias 5w "wait; wait; wait; wait; wait"
alias 20w "5w; 5w; 5w; 5w"
alias 60w "20w; 20w; 20w"
alias "sc" "sc_on"
alias "sc_on" "cl_dynamiccrosshair 1; slot2; +duck; 60w; cl_lw 0; wait; -duck; alias sc sc_off"
alias "sc_off" "cl_dynamiccrosshair 0; cl_lw 1; alias sc sc_on"
bind "=" "sc"

Pasul 1: Pui acest script in configul tau sau faci un CFG sau RC nou pe care il numesti dupa bunul plac (de ex: small)
Pasul 2: Intrati in cs 1.6, deschideti consola si scrieti: exec
small.rc sau exec small.cfg (daca la-i pus in cfg-ul tau scrii exec
name.cfg)
Pasul 3: Intri pe un server si apesi "=" (apesi "=" ca sa pornesti si sa opresti script-ul)
Fundawinking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexutzzu_8051 a răspuns:

Daca ai reusit te invit pe sv 95.64.36.129:27015

| Alexandru544 a răspuns:

Pai scrii asa in consola.
cl_dynamic_crrhoisir 1 si
cl_chrroisirsize small