| xNoName95 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca exista un cod de counter strike 1.6 sa-ti faca tinta mica la orice arma chiar si atunci cand tragi, tot tinta mica sa ramana. Care imi da codul are Funda! mersi

2 răspunsuri:
| vasilakero a răspuns:

Exista cfg si scrie pe google aa.cfg e cel mai bun cfgwinking BAFTA la frage

| TheGodfatherDumDeeDum a răspuns (pentru vasilakero):

Nu exista...sad Exsita doar coduri pentru viteza(speed), aim, wall Si mai e unul tare daca ai ban pe un server Poti intra pe acel serverbig grin Si eu am caut o solutie...Dra fara nici un rezultatsad