| iuly12345 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numarul de telefon de pe facebook dar cand ma loghez imi apare ca trebuie sa competez cu codul de securitate si ca mi-au trimis un cod pe numarul meu de tel. dar eu nu mai am acel numar de tel. Cum fac sa mi-l schimb? PS: Dau FUNDA CLAR LA RASPUNSUL CORECT!

2 răspunsuri:
| SoloPC a răspuns:

Vezi ca e ce amai mar eprostie sa iti introduci nr de telefon pe facebook dac aimi zici cum te cheama pe facebook iti scriu id-ul la logare si in loc de parola pui nr tau de telefon!

| simioncovaciu a răspuns:

Cum să schimb numărul de telefon dacă nu sunt conectat pe Facebook și nu mai știu parola