| Icsicsescu a întrebat:

Bună, TPU!
Cum pot să pun o imagine cu fundal transparent la breasla la Metin2.ro?
P.S: Jocul nu citeşte imagini in format.png,.psb,.jpf etc. dacă transform imaginea in format.jpg fundalul va fi alb; nu vreau asta.
Dau funda! :X
...Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| SalatăGamingHD a răspuns:

Salut intri in Folderu unde ai metinu cauţi folderu Upload *( Dacă nu ai acel folder creează tu unul )*

http://www.fileshare.ro/4.44440309219E+12 De aici iei cele mai bune poze breaslă + Transparente.

Si have fun! fundă?

Răspuns utilizator avertizat