| Deyutzikaa a întrebat:

Sa va zic problema mea. Am un fundal transparent si as vrea sa pun peste alte imagini png,insa nu ma lasa. Am photoscape. La toata lumea ii merge,mie nu. Cum intru in photoscape si aleg acel fundal mi se coloreaza automat in negru. Tot asa,daca vreau sa dau crop la o imagine png,dupa ce i-am dat crop nu mai are fundalul transparent. Inainte imi mergea,dar mi-am repus windowsul nu demult si acum nu mai merge. Ce trebuie sa fac, sa imi ramana fundalul transparent? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Atunci foloseste photoshop online http://www.tubefun4.com/c/photoshop-online.htm