| PC2008 a întrebat:

Buna TPU big grin. Am o intrebare merita sa fac pc asta deci. e nou pc are doar 2 ani jumate systemul luii e asa : INTEL CELERON 450.2.20 ghz 1 gb ram si placa video ati radeon x1550 512 MB DDR2

Daca i bag 2 gb ram pot rula windows 7. (se stie ca placa de baza nu suporta doar vista si xp) si am avut windows 7 dar merea mai greu asa am rulat pe el si mw2 dar vreau sa mearga mai bine ar fi o problema daca placa de baza nu suporta windows 7 cu toate ca merge? Va rogg. MS TPU

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yeu_Ady_1994 a răspuns:

Salut!
daca ai spus ca ti-a mai mers inainte, cu 2gb ram o sa-ti mearga destul de bine.dar daca ai ddr2 te sfatuiesc sa iei o placuta de 2gb si o sa mearga fara probleme.
Bafta.

| Helper01 a răspuns:

Baga 3 gbr si merge

| PC2008 explică (pentru Helper01):

Dar la 2 ma refer are vreo problema daca placa de baza suuporta doar vista si xp?

| PC2008 explică (pentru Helper01):

Are ceva daca placa de baza nu suporta?