| mariacool a întrebat:

Buna TPU big hug am o mare problema sad si as vrea sa ma ajutati... eu joc cs si am steam si am intrat pe un server respawn asa ca sa ma antrenez si dupa aia am intrat pe serverul unde sunt admin sa schimb harta si din astea si eu fara sa scriu nimic imi apare serverul ala si imi dau gag si i-am zis si detinatorului sa nu imi dea ban ca rezolv eu a inteles s.a si acum trebuie sa nu mai imi apara cacatul ala de server... va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| mariacool explică:

Aaaa nu mai trebuie am gasit problema am intrat in optiuni keyboard si dupa aia use default si gata mersi oricum

| Ardew99 a răspuns:

Phoi am patit si eu.Te sfatuiesc sa reinstalezi C-S.
Bafta big grin!