| MintDots a întrebat:

Am o problema la serverul meu de deathrun. Cand intru pe server si e gol joc, joc si daca mai intra unu-doi stam la ct pana ne plictisim, trebuie neaparat sa schimb harta. Si daca nu sunt admini pe server sta harta aia pana maine si raman toti ct; ceea ce ii face pe playeri sa iasa de pe server. Apropo serverul este respawn. Nu stiu ce sa fac ca atunci cand sunt doi pe server sa bage tero. Ajutor? big grin

7 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Sa se omoare toti...

| MintDots explică (pentru MytzaMytz):

straight face Din moment ce e respawn? Cum sa se omoare toti? laughing Ca reinvie. straight face

| MytzaMytz a răspuns (pentru MintDots):

Sa se omoare toti odata sa fie toti dead.

| MintDots explică (pentru MytzaMytz):

Si crezi ca stau toti sa zica la 3 si ne aruncam? Vreau sa stiu daca trebuie sa pun vreun plugin ceva. happy

| MytzaMytz a răspuns (pentru MintDots):

Da,deathrun 2.1 ala repartizeaza echipele.

| MintDots explică (pentru MytzaMytz):

Scuze. Nu inteleg nimic daca imi spui "deathrun 2.1 ala". Incearca si tu sa explici daca tot spui. sau macar un link. Daca nu, atunci numai raspunde. happy

| MytzaMytz a răspuns (pentru MintDots):

Versiunea 2.1 de pe tutorialecstrike.com sau.ro