| PinkPouff a întrebat:

Buna TPU:d. Deci care poate sa imi dea si mie un link deunde pot lua si eu un program de filmat. in metin sau nah jocuri dar nu fraps pentru ca. nu imi merge si ceva sa filmeze binebig grin. Multumesc anticipat. Skuzati categoriahappy

3 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

In afara de frapt nu exista mai nici un program de genu asta restul sunt pentru desktop in legatura cu filmatu cu fraps poti reduce din detalii daca vrei sa mearga mai bine.

| andreisdas23 a răspuns:

Intri aici www.ologeni-zone.forumz.ro
Te inregistrezi pe acest foru.Este foarte usor si apoi vezi ca e un tutorial cum sa filmezi in joc.Papa