| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Intrebare pentru gameri : Pe Team Fortres 2 pentru a putea face schimburi de diferite obiecte trebuie sa ai cont premium, adica trebuie sa donezi?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Ca sa donezi orice item din inventar iti trebuie cont premium(bagi ceva bani si cumperi un item ori daca ai un prieten bun iti da o carte care iti upgradeaza contul premium)ori poti sa dai iteme speciale(adica de calitate strange, vintage etc)

| anonim_4396 explică (pentru TechGuyTpu):

Cum se numeste cartea?
straight face Chiar mi se pare o porcarie sa ma duc sa imi fac card la banca pentru un joc pe pc...
Poate printre sutele astea de actualizari tampite cu palarii, taunturi nefolositoare o sa bage si ceva util cum ar fi donatia prin SMS.

| anonim_4396 explică (pentru TechGuyTpu):

Man am gasit un magazin online https://www.wertkartenverkauf.com/
voiam sa te intreb daca stii cum o sa platesc daca cumpar direct de acolo.

4 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Pentru cont premium pe steam trebuie sa iei MINIM o data un obiect din market indiferent ce e, poti face trade doar cu conditia sa ai bani bagati pe steam minim o data, poti primi iteme, dar nu poti da + primesti 8 pagini de inventar. Poti sa bagi 5 euro pe steam si sa-ti iei cea mai ieftina chieste si gata, premium!