| Andrei900Boss a întrebat:

Buna TPU.

Daca am CS:GO free si nu merge Multiplayer zic de steam si as vrea sa il cumpar
imi apare

† Atenţie: Deja deţii următoarele produse din "Counter-Strike: Global Offensive Full Edition". Nu vei primi încă o copie în momentul confirmării comenzii:
Counter-Strike: Global Offensive

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Pai odata ce l-ai cumparat nu are cum sa nu fie online.

5 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Daca intri in joc ar trebui sa iti apara jos mesajul "Get License". Apoi cel mai probabil va trebui sa platesti pretul licentei.

| Andrei900Boss explică (pentru Ssssmokin):

L-am cumparat ma nu e offline wtf. era free parca. dupa am dat in jos si a aratat cat era pretul si am platit dar merge online? cred ca da.

| Andrei900Boss explică (pentru Ssssmokin):

Adica am cumparat jocul cu tot cu licenta dar a aparut mesajul asta si imi era frica sa platesc de doua ori la joc la licenta laughing sper sa nu fie asa! big grin ca am cumparat cu tot cu licenta si joc.

| Andrei900Boss explică (pentru Ssssmokin):

Mersi!

| Ssssmokin a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Pai odata ce l-ai cumparat nu are cum sa nu fie online.

| Andrei900Boss explică:

Am vazut CS:GO ca era free si mi-am dat seama ca joc doar cu boti si as vrea sa mi-l cumpar online si zice ca il am in colectie dar cred ca e doar cu boti, si as vrea sa mi-l cumpar.