| Piitica a întrebat:

daca bagi pe cineva la ignore la aceea persoana ii raman conversatiile sau ii se sterg?

6 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Daca il bagi la ignore tot mai raman conversatile alea vechi

Sper ca te-am ajutat!

| Konata a răspuns:

Pai daca l-ai sters din lista nu mai ai cum sa vezi conversatiile purtate cu acea persoana.

| victorandrei a răspuns:

Conversatiile raman si la tine si la persoana ignorata pana in momentul in care ii dai ignore.

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Daca ii dai ignore raman conversatiile la el, cat si la tine, doar ca nu o sa mai poti vorbi cu acea persoana.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| Piitica explică (pentru Nujjjjjjjjghf):

Si nu se poate face sa ii sa stearga cumva conversatiile la aceea persoana?

| byutsaa a răspuns:

Ii raman conversatiile chiar daca o bagi la ignore.de exemplu pe facebook...chiar daca adaugi o persoana la ignore sau stergi tu arhiva cu mesaje, persoaneei aceleia tot ii raman convorbirilehappy