| Emrys07 a întrebat:

daca dau Open to LAN pe minecraft 1.6.2 imi trebuie doar portul(daca nu cum aflu restul ipului) si ca sa intre altcineva imi trebuie hamachi, dau funda!

3 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Iti trebuie hamachi si va conectati. Dupa intrati in minecraft si creeati unu la multiplayer un srv.Si celalalt se conecteaza.

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Emrys

IP-ul este acelasi ca la Hamachi, si da ai nevoie de Hamachi pentru a te juca cu prietenii.

O zi buna, AfroB.

| Emrys07 explică (pentru AfroBelgianu):

Am vazut ca daca dau Open to LAN pe o mapa si ies si ma uit la multiplayer imi apare un ip, nu pe acela trebuie sa se conecteze playeri?