| alex12hesoyam a întrebat:

Buna TPU daca instalez modul minecraft Not Enough Items versiunea 1.7.2 il pot baga si pe versiunea 1.7.9?

1 răspuns:
| Popovici_Daniel_1990_e1Ry a răspuns:

Depinde la ce te referi. Nu il poti actualiza, e imposibil, dar daca chiar vrei sa-l ai si pe versiunea 1.7.9, va trebui sa il stergi pe cel vechi si sa instalezi o versiune mai noua a modului. La fel si cu celelalte moduri care iti trebuie pentru ca acesta sa mearga. Sincer, nu stiu daca a aparut si versiunea modului pentru "Minecraft" 1.7.9.