| CookieșiParty a întrebat:

Buna TPU! Daca sunteti membri Desenatori.ro,imi explicati cum pot sa faca useri aia desenele alea de nota 10? Pe mine ma exaspereaza sa nu stiu! Va rog sa-mi spuneti! Ca eu nici nu stiu cum sa trag o linie dreapta cu liniile alea pe care le faci tu! Deci, cum pot sa faca useri aia asa desene? Ca nimeni nu ar putea sa faca asa desene! Va rog sa ma ajutati! Fundita 100%! Si vot la fiecare!

Răspuns Câştigător
| XIcEtEaX a răspuns:

Hey, IceTea e gta sa te ajute. si eu am cont pe desenatori.ro si cred ca aceea care fac de nota zece fac asasadscuze ca repet cuvantul ``fac,,)
deseneaza ce vor pe o foaie (A4, orice) si apoi pun foaia pe calculator si trag liniile adica copiaza ce au desenat pe foaie... Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba da.ei pot!
si asta e diferenta intre ei si tu! talentul!

| Min_2759 a răspuns:

Ba acei "useri" pot face asa desene!;] si eu sunt de pe desenatori.ro...si exerseaza draga mea, ca asa nu vei putea invata xD. mult noroc!