| metincounter a întrebat:

Dati-mi si mie linkul unui hack pentru counter strike 1.6 de preferat un wall. fara raspunsuri gen lasa codurile joaca corect

Răspuns Câştigător
| i0oOoOo0 a răspuns:

Http://maximamspus.ro/coduri-counter-strike-1428
Open GL 32 --- nu sunt pe pc ca til dadeam eu. Inainte de a intra pe sv faci setari acolo la hack nu mai tin minte cum sa le pui sa joci asa :
- la setari in joc la click dreapta resetezi aia, adica sa nu se mai puna zoom si amortizoru pe click dreapta, lasi loc liber
- activezi aimul la hack cat de sus sau de jos sa se puna automat tinta la numere acolo...
- si e faza la hacku asta ca poti lasa fara wal doar cu aim, cand ti apasat pe click dreapta tinta se duce automat pe cap sau unde ai setat u. Te prefaci ca il auzi si iesi dupa perete si head.
-daca e setat prea sus o sa tragi aiurea
-e nedectabil
-In timp ce tragi aiurea in piept apesi clickdreapta sau ti apasat si se duce tinta unde ai setat.
(Sper sa fie ala bun. eu il am pe cd.)
GL

| metincounter explică (pentru i0oOoOo0):

Mersi

| Jajita_Bogdan_1990 a răspuns (pentru i0oOoOo0):

Mi-l dai si mie te rog? daca il ai pe cd?