| JustMe3120 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de servere private de metin2 cu King-uri la magazine si arme faine dar sa nu fi
e pvp daca se poate pvm-pvp (nu OrientalMt2 sau Hammermt2) si nu pe hamachi dau funda!

5 răspunsuri:
| aNN0Nim a răspuns:

Un server super tare 24/24 este: Metin2RoSpeed...sper ca te-am ajutat. distractie placuta. Funda?

| JustMe3120 explică (pentru aNN0Nim):

Nu m-ai ajutat deloc eu iti zic metin2 cu kinguri la magazin si arme mai mari de lvl 30 si u imi dai cel mai varza server straight face nu prea esti "expert in TPU" happy un sfat! ( daca nu stii nu te mai baga sa raspunzi! )

| aNN0Nim a răspuns (pentru JustMe3120):

straight face Nu e king in shop dar il faci imediat... Daca e cu king in shop metinul nu are farmec. Daca ai tot pe tava ce mai faci? Bine, faci bonusuri. Dar dupa? Tu ai zis pvp-pvm: Adica intai cresti ''Fara king la inceput'' Apoi devine pvp server. Deoarece kingul il faci usor. Eu am vrut doar sa te ajut.

| JustMe3120 explică (pentru aNN0Nim):

Atunci trebuia sa raspunzi la o intrebare de genul : Dati-mi si mie niste exepmle de metine pvm straight face... pvm-pvp inseamna 90%pvp si 10%pvm in fine las-o asa!

| Ezio13 a răspuns (pentru JustMe3120):

rolling on the floor) de cand pvp - pvm ii 90%-10%? eu stiam cai 50%-50% laughing))