| MeNoNヅ a întrebat:

Dati-mi si mie niste servere de Minecraft faine! Cel mai fain server FUNDA!

7 răspunsuri:
| viktor7 a răspuns:

Bun iti dau un singur sv happy mcx.indungi.ro sunt 50 sloturi da-i foarte fain. FUNDA?smug

| Lukkedd a răspuns:

Survival.NoLag.Ro

| angelino17 a răspuns:

Eu iti dau sv meu, 23/40 slotri si cand o sa fim mai mlti 100 si tot asa suntem foarte poplati e de 1.4.2 si ip este: 95.76.201.44

| IoNutAnIm a răspuns:

Vreau un servar fain pvp si cu armura de diamant la inceput si sa fie roman

| selinfrumiof a răspuns:

Eu.mcgamer.net Are 2000 de playeri. eu.mineplex.com are in jur de 10000 de playeri ziua iar seara 30000
P.S trebuie cont premium

| selinfrumiof a răspuns (pentru selinfrumiof):

Daca nu ai cont premium iti dau eu add pe skype:mcprocrafter1

| Mardea a răspuns:

Mcwtf.serveftp.com