| AleDia a întrebat:

Dati-mi un link de la un Metin2 Privat Server.Inafara de HammerMt2 sau United.Nu conteaza limba dar sa cresc repede si sa am multi yang si sa coste 1 yang si sa ma dea la un nivel putin mare. FundaMultumesc.

2 răspunsuri:
| Luci1988 a răspuns:

Buna AleDia, eu iti recomand metin2Fun, cresti foarte repede si ai multi bani, toate sunt +9, Este foarte tare. Linkul de download este www.metin2fun.ro.
Bafta!

| pNc69 a răspuns:

Salut daca vrei iti spun eu cateva:
Metin2oradea
Metin2aventure (s-a redeschis)
Metin2epical
Metin2merkury
Metin2HotStyle(cred ca asta are 1500-200)
Metin2Apollo
Metin2Antic
Metin2Mage
si mai stiu daca vrei sa ma contactezi id de mess este djsergiu_2000@yahoo.com