| AleDia a întrebat:

Sall! Ce Metin2 Privat stiti care sa cresti repede Inafata de HAMMER sau UNITED.Nu FUN.

Răspuns Câştigător
| geogeogeo123 a răspuns:

Mt2 tim, earth, valkyrie, chaos, ezy, arena, asura, dark, supreme, explossive, energy, europe, gx, alesta, lunaris
Sper ca te-am ajutat! Fundita plz

2 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Eu pe TIM joc. in 2 ore am lvl 67 happy ma cheama adry2000 cauta-ma happy

| Xentar a răspuns:

Metin2 steel in care cresti de la lvl 50 sau 60 in v1 pana la lvl 100 Metin2 europea in care ai kinguri de lvl 50 la 1 yang arme tari te da de la lvl 44 si cresti foarte bine in v2, Metin2 hotstyle in care faci bani repede, faci lvl repede eu am deja 130 in 4 zile, si Metin2 Apollo despre apollo nu prea am ce sa-ti zic, e fain. Fundita?