| ThePowerlifter a întrebat:

Dati-mi va rog frumos toate detaliile despre PS3(placa video, daca poti intra pe internet, daca ai desktop etc.)-din astea.De ex. as vrea sa am Red Dead Redemption pe el.Sa fie destul de bun sa mearga la jocurile de zi.As vrea sa il iau de la Altex. Daca puteti recomandati-mi unul. Ok, multumesc!

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Apropo sa stii ca la orice fel de consola toate jocurile iti merg perfect.

1 răspuns:
| OctaLoL a răspuns:

Procesor: cell broadband engine™
Memorie: 256MB xdr main ram, 256MB GDDR3 vram: lpcm 7.1ch,
dolby digital, dolby digital plus, dolby true hd, dts, dts-hd, aac
Unitate de disc: BD × 2 (BD-ROM), DVD × 8 (DVD-ROM), CD × 24 (CD-ROM)
Conectivitate:cititor carduri sd/mmc, compactflash si memory stick / 2 porturi usb / hdmi v1.3, type a / ethernet 10base-t/100base-tx/1000base-t / av multi / toslink (sunet optic digital, S/PDIF)
Format suportat: BD-ROM, BD-R, BD-RE, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, CD-ROM, CD-R, CD-RW, Super Audio CD