| Scremer a întrebat:

Buna ziua TPU.

Vreau sami achizitionez un Laptop destul de bun ca sa-mi mearga jocurile: Call of Duty MW3, Far Crry 3...etc.As vrea sa-mi mearga fara probleme si daca s-ar putea sa-mi mearga jocurile bine si fara probleme gen (lag, scadari) si sa numi sacadeze cand fac un video pentru un joc. Laptoplu vreau sal tin mai mult ca Desktop dar sa-mi mearga bine si cand is pe drum undeva (gen o excursie pe drum cateva ore sa nu mor de plictiseala). Daca as putea lua laptopul pe rate ar fi perfect deci ma puteti ajuta cu cateva sfaturi si linkuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce buget ai trebuia sa specifici suma de inceput si suma la care vrei sa ajungi
Eu am 3 laptopuri de la levovo si nu am avut probleme cu nici unul pana acum asa ca iti ercomand unu
Aici ai un link cu suma incadrata intre 1800si2500 si sunt destul de bune sa nu iti faca ptobleme cu jocurile
http://www.emag.ro/......EC13KBBBM/

| Scremer explică (pentru anonim_4396):

Am o intrebare se poate lua pe rate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Scremer):

Da
poti alege cand pui comanda in functie cu ce banca vrei sa liucrezi si in rate
eu am luat prin r bank in 9 rate fara dobanda

3 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Asus sau Dell is cei mai buni in gaming.Si iti trebuie o placa video nVidia GT.
http://www.emag.ro/......E9PRKBBBM/