| DeadTheKid a întrebat:

Dau funda celui ce imi poate spune un hack de speed / alz pentru Cabal EG.
Multumesc anticipat!
Scuze ca cer asa ceva dar nu stiu cabal.

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Cheat engine, are intr-un colt in care bifezi si totul devine speed hacking like.
Problema este ca este foarte usor de detectat, rezultand intr-un ban.
Mai exista posibilitatea ca actiunile pe care le executi sa fie controlate de server (in cele mai multe cazuri asa este) iar singurul efect pe care il vei observa va fi cum de ex animatiile ambientale vor fi accelerate.