| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita.
1. Cand intru pe metin2ro, si dau click pe banut nu imi apare nimic. este alb!
2. Daca intr-o zi vreau sa intru pe metin, imi da o eroare. Dupa ce il sterg de tot si il instalez iar merge.

Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

La 2 ii o problema cu pc din cate stiu eu iar la 1 trebuie sa le cumperi de pe site si dupa le iei din depozit in inventar. Funda

| Letheya a răspuns (pentru TudyCFR):

Ce sa cumpar de acolo daca e mereu ecranul alb? nici nu vad ce obiecte sunthappy

| AmXjKr a răspuns:

Du-te pe site-ul oficial (www.metin2ro.ro) si logheaza-te dupa care te duci la item shop