| byBanatzanu a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog dc imi apare eroare 0xc0000135 cand instalez metin privat (Blacknight)? Metin2 ro imi merge perfect.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai sunt mai multe motive! Descarca utilitarul asta de aici care iti arata ce versiune de NET Framework ai (poate sa fie o versiune veche sau una lipsa) http://fxerror.com/versioncheck.zip
Dupa dezarhivare porneste utilitarul prin dublu clik si urmareste pasii - e usor! Apoi descarca Fix Windows Errors de aici (alt utilitar mic)
http://www.errorfix.com/......ex_alt.php
...si ai scapat de problema! Bafta!

| Nazarie_Sergiu_1997 a răspuns:

Mie nu-mi merge jocul terraria 1.1.1.Zice caa imi trebuie framwork 4.0, dar ca sa mearga framworkul asta imi trebuie vresiunea 3.1 iar la versiunea 3.1 trebuie versiunea 2.0 iar ala nu-mi merge pentru ca zice cami trebuie versiunea 3.1.Ma ajuta careva? intrati pe skype sa vb care stie sau care are jocul numele meu este, nazix112

| petronel99 a răspuns:

Si mie la fel ro merge bine si arata 00000000.xp 135 cum a zis ala big grin: D si am incercat sulutia ta dar. pnu stiu ce sa fac. al doileea site nu p[ot intra anti virusul nul lawsa