| Sirbu_Mario_1995 a întrebat:

Buna TPU dau fundita si laude happy pentru cel care im da un cont cu rog lv 85 happy wow freakz 4.3.4. Va rog nu vreau raspunsuri cu : DE CE NU ITI FACI SINGUR? eu nu pot sa il fac pentru ca am trebuie. raspundeti-mi pe acest mail s_raichu@yahoo.com daca s-ar putea sa im spuneti aici it scriu eu ar fi frumos happy

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

In spiritul primei intrebari scrise cu caps lock
DE CE NU SCRII INTELIGIBIL IN LIMBA ROMANA?!

| raikidd a răspuns:

Nu stiu daca tu ai jucat clasa care o vei primi, si cum vrei sa inveti o clasa daca o sa ai instant 85? Inveti cel mai bine o clasa daca incepi de la lvl 1 pe 1x. Din cate stiu freakz nu are rate mari deci nu e greu sa faci 85, chiar daca ai treaba intro saptamana esti 85.