| maxi123 a întrebat:

de cateva zle am auzit de jocul minecraft si as vrea sa il descac dar gratis si fara virusi care sa imi blocheze laptopul. imi puteti spune un site?

Răspuns Câştigător
| anonymosul a răspuns:

Trebuie sa platesti pentru minecraft, nu este gratis
Dar daca vrei un joc frumos tot cu mineri ai putea juca BloockMiner
Este online joci cu useri din intreaga lume si e misto.
Fundabig grin

| maxi123 explică (pentru anonymosul):

Chiar nu il pot cumpara gratis?

| anonymosul a răspuns (pentru maxi123):

Nu din pacate iti trebuie o licenta care trebuie sa o cumperi, si eu am incercat dar trebuie sa fiu utilizator premiu.big grinIncearca blookminer

| maxi123 explică (pentru anonymosul):

Am incercat dar nu e cine stie ce joc si iti garantez ca daca in urmatoarele doua zile nu mai primesc nici un raspuns de la alt utilizator tie iti dau funda!

4 răspunsuri:
| Iepan_Sebastian_1992 a răspuns:

Daca vrei til dau eu. ID-u meu de skype este iepan_dragos2! Funda laughing laughing laughing!