| Ady321 a întrebat:

De ce cam din ora in ora mi se restarteaza calculatorul?

4 răspunsuri:
| melinda114 a răspuns:

Pai s.ar putea sa fie din cauza Placii video sau ca ai un virus sau pur si simplu calculatorul este vechi si/sau are piese vechi si care nu sunt bune (ti.o spun din propria experienta)

| iamcringe a răspuns:

Trebuie schimbat sistemul de operare sau cum zice melinda114, are virus. Ai incercat sa te uiti in interioril unitatii? Poate nu face atingere ceva.

| danydany988 a răspuns (pentru iamcringe):

Si de unde o sa stii tu daca,, face ceva atingere''?

| iamcringe a răspuns (pentru danydany988):

Poate placa video, sau placile de RAM. Poate trebuie curatat de praf in interior.