| DanGeorgel2001 a întrebat:

De ce nu pot sa mai fac misiuni pentru animale pe barn baddy de pe facebook?

4 răspunsuri:
| NakaTaka a răspuns:

Pai George si eu am asa ceva cand joci BB iti da o mica serie de animale.Mie mi s-a sfarsit misiunile la lv 20 si de aclo in coace pana la 203 nu mia mai dat.

| DanGeorgel2001 explică (pentru NakaTaka):

Da dar, eu am facut decat o singura misiune

| NakaTaka a răspuns (pentru DanGeorgel2001):

S-o mai-ntamplat

| secret95 a răspuns:

Lasa facebook si hai la un server de samp romanesc 93.119.30.152:7777 descarcati gta apoi scrie download samp descarca versiunea 0.3e adauga serveru de mai sus sau altu daca ai si hai la joaca adevarata