| LifeIsHard a întrebat:

BUNA TPU! De craciun am primit un iPAD nou si vreau sa imi instalez jocuri de pe et din calculator numai ca nu pot in iTunes de o rece nu este butonul downald! CUM POT sa imi descarx? Funditzzzza...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca ai multe aplicatii FREE in -> App Store.Din App Store descarci aplicatii si jocuri pentru iPad.(trebuie sa ai cont in iTunes)

| LifeIsHard explică (pentru neluL):

Am cont, dar nu ma pricep

| neluL a răspuns (pentru LifeIsHard):

Intra in App Store de pe tableta ta si acolo ai jocuri free. Vezi ca trebuie sa ai o iconita cu App Store.

| LifeIsHard explică (pentru neluL):

Nu am laughing
am market

| neluL a răspuns (pentru LifeIsHard):

Cel fel de market? Adica cum se numeste?

| LifeIsHard explică (pentru neluL):

Nu stiu, ideea e ca iPad-ul meu nu e la Apple e de la Asus si nu am app store, am market si arata o punga verde.

| neluL a răspuns (pentru LifeIsHard):

Inseamna ca nu ai iPad! Ai o tableta! E diferenta intre iPad si alte tablete.In market nu ai o sectiune cu aplicatii si jocuri FREE?

| LifeIsHard explică (pentru neluL):

Ba da

| LifeIsHard explică (pentru neluL):

Mersi pentru jocuri, dar eu ziceam sa bag modem-ul de la tableta in pc si sa descarc
numai ca nu pot

| LifeIsHard explică (pentru LifeIsHard):

Aaa ba nu

mersi mersi mersi