| Cata_8193 a întrebat:

De curand am instala un joc (Spiderman web of shadow ). Dupa instalare cand am vrut sa intru in el mi-a dat o eroare (xinput1_3. dll not found ). Pe parcurs am rezolvat eroarea descarcand ceva dupa net dar acum cand intru imi apare "This game does not support your video card.Please refer to the game's Minimum System Requirements." Ce pot sa fac ca sa mearga sa il joc? (FUNDA + VOT)

1 răspuns:
| SpartanMan a răspuns:

Pai e de la placa video cumparati una mai buna si o sati mearga...