| Calyope a întrebat:

De curand am reinstalat windows-ul..si inainte ma jucam jocul Forsaken World, mergea bine.Acum cand sa-l instalez si merge pana cand imi da voie sa apas la butonul "Start".dau pe el si apare dupa ceva scris in chineza. straight face si nu pot intra in joc...stie cineva de ce? poate sa fie de la vreun program instalat in pc?

1 răspuns:
| xAnonymous a răspuns:

Nu cred.De obicei e din cauza windowsului.Pe windows 7 Forsaken world are mici probleme care nu prea pot fi reparate.Incearca sa stergi absolut orice fisier Forsaken World si ia'l din nou