| MrsStypayhorlikson a întrebat:

Deci ieri mi-am reinstalat windows-ul pentru ca nu mai mergea PC-ul. Dupa ce am bagat sa instalez driverele, s-a restartat PC-ul (asa cum trebuie) dar cel audio nu era instalat. Am mai bagat Cd-ul de mai multe ori, am descarcat si de pe net si tot nu mergea. Azi am reinstalat din nou windows-ul, am instalat iar driverele si cel audio tot nu merge. Nu imi apare in Control Panel. Boxele nu au nimic, nu sunt stricate, le-am incercat la telefon.
Stie cineva de ce nu merge? Dau Funda!
Precizez ca am Windows XP

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa se fi defectat placa audio. Ce Windows ai avut inainte de instalarea asta? S-ar putea sa nu fie driverele compatibile. Ce plaaca de sunet ai?