| Mrjohn99 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un G 25 si nu stiu ce jocuri sa ma joc pe el, adica in afara de Euro Truck si City Car Driving nu ma joc cu el, stiti voi vreun joc cu grafica cat mai realista din First Person nu conteaza cerintele (am un Pc care ar trebui sa faca fata la orice joc)
Dau funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

G25 este?
Volanul de la Logitech? sau e un model de telefon XD sau ce?

| Mrjohn99 explică (pentru ishallhelpyou):

Volanul,pai din moment ce am spus Euro Truck m-am gandit ca e de inteles big grin

| ishallhelpyou a răspuns (pentru Mrjohn99):

Http://store.steampowered.com/recommended/morelike/app/227300
Îți recomand Spintires, o să te enerveze maxim în 10 minute :))