| xDavidxX a întrebat:

de curand mi-am descarcat euro truck simulator 2 si ma lasa sa joc doar pe modul demo deoarece nu stiu ce parola trebuie sa bag sa pot juca jocul nu numai in demo care stie deunde fac rost de acel cod?

2 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa-l platesti, sau sa-l instalezi de pe cd ca sa fie tot.Eu odata mi l-am instalat de la un prieten pe cd si era tot, dar dupa aia l-am sters, Si cand l-am luat de pe net, a fost doar un demo, si cica trebuie sa cumpar cealalta versiune...

| hp8510p a răspuns:

Nu trebuie neaparat cumparat.Eu de fiecare data cand am instalat jocul am cautat pe net si am gasit un cod care incepea cu AZMFX...restul nu mai stiu.Cauta pe net codul care incepe cu azmfx