| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Am nevoie de ajutor,stie cineva codul de activare la jocul Euro Truck Simulator 2, sa pot juca jocul, nu doar demo...
Si daca puteti sa imi explicati daca trebuie sa fac si altceva ca sa mearga...

5 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Daca vrei cod de activare cumpara-l la nici un joc din 2011 in sus nu se mai bun serial key-uri pe net deci cumpara-l daca il vrei full.

| OMEGALIN a răspuns (pentru anonimguy3):

Stiu ca i-am dat unui prieten codul, de pe net, prin 2012 si a mers iar acum vreau sa il bag si eu dar nu il mai stiu

| Baitar_Denis_1988 a răspuns:

Pai nu trebuie sa mai faci nimic altceva casa iti mearga si codul este 5V6LM-T1EL1-20D05-0X9CA-MRL15

| Baitar_Denis_1988 a răspuns:

In legatura cu raspunsul de jos e gresit am vazut pe internet altele si asta e gresit scuze cauta si tu pe google care este cod de activare euro truck simulator 2

| OMEGALIN a răspuns (pentru Baitar_Denis_1988):

Am cautat dar nu am gasit decat vechi care nu mai merg...