| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

De ieri nu-mi merge The Sims Social. Joc un pic si dupa imi apare "Sorry, we've hit a snag. Try refreshing your browser." Dau refresh si tot nu merge crying Ce sa fac?

Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Simplu. Schimba browserul

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru ThEEmperoR):

Nu mersi. Internet Explorel merge ca naiba, iar Google Chrome e o porcarie. Iti fura datele etc. Alta varianta? happy

| ThEEmperoR a răspuns (pentru FoReVeRyOuNgBiTcH):

Cica iti fura datele etc.rolling on the floor))) daca nu vrei jocul, nu schimba browserul.

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru ThEEmperoR):

Hai lasa oh go on Mai citeste si tu una alta, si o sa afli oh go on

| ThEEmperoR a răspuns (pentru FoReVeRyOuNgBiTcH):

Haz Me Zaria

5 răspunsuri:
| FoReVeRyOuNgBiTcH explică:

Mentionez ca joc pe FaceBook.