| X3nyuk a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati.Ma joc sims social pe facebook si imi spune: Oops, we've hit a snag.Try refreshing your browser.Finger crossed!". Si nu imi merge, de ieri de la ora 2 noaptea sad am incercat sa dau refresh tot la fel apare. Am intrat si pe alte conturi de facebook ca sa vad daca e tot la fel, dar pe alte conturi pot sa ma joc. Va rog mult sa ma ajutati crying

4 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Deci poti sa folosesti alte browsare de gen opera si daca nici atunci nu merge dezinstaleaza flash player si instaleazal din nou.

| X3nyuk explică (pentru geo691):

Da' dar pe celelalte conturi merge. Oricum daca functioneaza ai funda :*

| X3nyuk explică (pentru geo691):

Nu functioneaza crying

| Aide a răspuns:

Buna! Si eu joc jocul asta si de multe ori mi-a aparut asta. Se intampla atunci cand casa este prea aglomerata sau ai intrat la shop. In cazul asta apesi pe verde unde iti scrie ala si intri din nou. Mai scapa din lucurile pe care le ai si sunt inutile.