| Valentin42352342 a întrebat:

Buna TPU de vreo 4 zile cand aprind calculatorul in maxim 5 minute mi se da restart de la el sau uneori se face ecranu albastru si se stinge sau se blocheaza Stie cineva ce are si cum sa il repar? OFER FUNDA+ MULTUMIRI:X

3 răspunsuri:
| Luminou a răspuns:

Anitivurs. Ai virusi, trebuie sa-l duci la un service ce calculatoare. Daca ai la tine in oras Info Plus, si eu l-am dus acolo.

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 35/100! GreeTiger Alegem staff Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 35/100! GreeTiger Alegem staff

| Sinistratu a răspuns:

Mie mi s-a mai intamplat asa...eu aveam placa video facuta praf. Depine..incearca varianta lui luminou..asa vei vedea sigur