| TupacAlive a întrebat:

Ştie cineva ce are PC`ul meu? Se stinge singur...la vreo 30 de minute după ce îl aprind...
Pot să-l repar fără sa schimb Windowsul?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da-i carcasa jos si sterge-l de praf! De fapt foloseste un aspirator si baga-i furtunul pe refulare (sa sufle aer) si apoi fa o optimizare cu Advanced System Care de aici! (windows-ul nu are nimic)
http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/
Dupa lansare program da click pe GRIJA! programul are interfata si in limba romana!
Paste fericit!

2 răspunsuri:
| MANIU a răspuns:

Are venitlatorul ala mic stricat reparalrolling on the floor am patit-o si eu

| No0oName a răspuns:

Poate e stricat sau plin de praf dar pc-u nu are treaba cu unitatea el reda numa ce zice ea tu chiar daca il schimbi nu se sterge nimic din calculator.si da poti sal repari