| Helpme1244 a întrebat:

Deci am o problema pe telefon avand Samsung s 6 eu am instalat o aplicatie de pe browser si dupa mi-a aparut ca

APLICATIE E DAUNATOARE, INCEARCA SA OCOLEASCA SISTEMUL ANDROID

Si de atuncea cand imi deschid telefonul mi se deschide practic automat Google Chrome

va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ce aplicatie ai instalat mai exact? Se poate sa fi fost virusata. Iti recomand sa iti copiezi pozele si ce iti trebuie si sa resetezi telefonul. Este pe Youtube tutorial.