| random1620 a întrebat:

Inainte cand accesam un link pe telefon se deschidea in 'internet Samsung" (browser pentru ca am Samsung). Dar acum cand deschid ceva pe google se deschide in chrome. Stiti ce am facut de s-a intamplat asta? Cum pot sa revin inapoi?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Adrian5575 a răspuns:

Setari - aplicatii - gestioneaza aplicatii - apesi pe cele 3 puncte din dreapta sus - aplicatii implicite - browser - internet Samsung

Sau intri in browserul de la Samsung si iti apare cand intri in el daca vrei sa il setezi ca implicit.

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Poate cauti chrome si intri in setari la chrome, si acolo ai aplicatie browser si folosesti Internet Samsung

| intrebcenustiu a răspuns:

O problema de viata si de moarte...