| Meli2314 a întrebat:

Hei. Care e faza cu Five nights at Freddy's? laughing Despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| SmileFromHell a răspuns:

Este un joc survival de groază. Eşti angajatul unui magazin..practic..jucătorul trebuie să urmărească noaptea activitatea jucăriilor folosind camerele video și să se apere de acestea aprinzând lumina și închizând ușile. Faza naşpa e că ai baterie. Procentajul bateriei scade când închizi uşile şi/sau te uiţi pe camere. Conţine scare jumps laughing (alea sunt chiar naşpa)
Sper că te-am lămurit. happy

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Unul din cele mai plictisitoare jocuri lansate in ultimii ani.

| Amilik a răspuns:

Este un joc horror.Scopul jocului sete sa supravietuiesti o noapte intr-o pizzerie evitand sa fii prins si omorat de animatroni(personaje create special pentru acest joc).

| AndyAnonim a răspuns:

Pai este un joc de groaza in care lucrezi la un restaurant gen Chuck-e-cheese si trebuie sa supravietuiesti 5 nopti

| angelwithashotgun a răspuns:

E un joc horror in care, din cate stiu eu trebuie sa stai noaptea intr-o pizzerie unde vin copii sa cumpere jucarii, roboti, iar noapte robotii incearca sa te atace si tu trebuie sa supravietuiesti.