| iLeón a întrebat:

TPU.
Din cate stiu eu, pe XBOX ONE este necesar un abonament platit pentru a juca jocuri online. Este necesar acelasi lucru si pe PS4?
Daca am gresit si faza cu XBOX ONE va rog sa ma corectati

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Pe PS4 platesti noul abonament implementat de Sony adica PS+ care vine in variante de 1 luna 3 luni si 12 luni la diferite preturi. La fel e si pe XBONE, platesti abonament Xbox Live Gold, alegi de cate luni la fel 1-3-12 luni si aia e.

| MasterGamer1995 a răspuns:

Cred ca depinde si e Xbox live :3...La PS4 e playstation plus la care primesti un joc lunar da tare dar pe xbox primesti un joc vechi gen zelda..Pe gta v iti trebuie cont de playstation network.