| Sonica_Claudiu_1994 a întrebat:

Bună TPU dinnou joc clash of kings și în ultima vreme am cam pierdut cam mult și nu îmi place să pierd (dacă jucati sau ați jucat știți ce înseamnă asta ) vreau să știu cum să îmi bag hack fără bani va rog seriozitate și cel mai bun FUNDA

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Bagi pe draq. CoK e un mare ****, nu mai pierde timpul cu ala. Nu exista nici un hack, aia care cistiga mereu sint aliante de dobitoci care stau calare pe el 18 ore pe zi si baga bani la greu. Toate informatiile despre ce bani ai/trupe etc sint stocate pe serverele lor, deci nu ai cum sa pacalesti jocul.