| CataPiciu a întrebat:

Dupa cum unii dintre voi stiti peste o luna si ceva apare jocul Call of Duty:Black Ops 3 si vreau sa il cumpar. Intrebarea este: Este mai ieftina precomanda sau ar fi mai bine sa astept pana se lanseaza si abia dupa asta sa il cumpar? Pe Steam e 60euro la precomanda si as vrea sa stiu daca o sa fie mai ieftin dupa ce se lanseaza oficial.

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Eu zic sa mai astepti, sa fi sigur ca jocul se lanseaza fara probleme si sa citesti si niste pareri de la lumea care l-a cumparat.
Poate il prinzi si la reducere 10-15% in urmatoarele luni de la lansare.