| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o precomanda pentru un joc care apare pe 24-25 ale lunii urmatoare. Intrebarea mea ar fi : cand primesc jocul acasa daca el se lanseaza pe 24-25?

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

Păi e simplu, tu îl comanzi acum înainte de lansare (pre-order cum îi spun englezii) și îl vei primi în 3-4 zile după lansare, bine acum depinde și unde îl comanzi, dacă e din străinătate s-ar putea să dureze mai mult dar nu exagerat.

| AlexaAma a răspuns (pentru George1510):

Pai eu vreau la Emag. Atat de mult ar dura? 3-4?

3 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

A, la eMAG s-ar putea să scapi doar cu 2. Nu știu de ce dar am impresia că vorbim despre FIFA 16 happy